خانه / اخبار / برگزاری مسابقه چالش صندلی کاغذی در موسسه جهاددانشگاهی رشت
برگزاری مسابقه چالش صندلی کاغذی در موسسه جهاددانشگاهی رشت

برگزاری مسابقه چالش صندلی کاغذی در موسسه جهاددانشگاهی رشت

معاون دانشجویی و فرهنگی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد رشت گفت: دومین دوره مسابقه استانی چالش صندلی کاغذی در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان محمد شادپور در گفت و گو با ایسنا-منطقه گیلان، گفت: دومین دوره مسابقه استانی چالش صندلی کاغذی با قابلیت تحمل وزن با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی، انجمن علمی گروه معماری و عمران در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار می شود.

وی افزود: در این مسابقه شرکت کنندگان با استفاده از مقوا، چسب و نخ یک صندلی طراحی کرده و می سازند که قابلیت تحمل حداقل وزن ۸۰ کیلوگرم را در مدت ۹۰ ثانیه داشته باشد.

شادپور خاطرنشان کرد: این مسابقه با رویکرد محیط زیستی، بازیافتی و همچنین مفاهیم استاتیکی و سازه‌ای برای دومین بار در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت در سطح دانشگاه های استان گیلان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقه چالش صندلی کاغذی یکم خردادماه جاری برگزار می شود ادامه داد: تیم‌های شرکت کننده در کارگاه صندلی‌ های خود را خواهند ساخت و در همان روز تیم‌های برتر معرفی می‌شوند. به سه گروه از برگزیدگان جوایزی نفیس به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

شادپور تصریح کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق کانال  @sandali_kaqazi_jahad و یا با شماره ۰۹۳۰۷۸۸۹۴۵۵ تماس حاصل فرمایند و همچنین به معاونت دانشجویی و فرهنگی مراجعه کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*