خانه / اخبار / برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجویی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت
برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجویی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت

برگزاری انتخابات انجمن های علمی دانشجویی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت

انتخابات انجمن های علمی دانشجویی در دو گروه صنعت و هنر و معماری ،با حضور و مشارکت دانشجویان ،در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان عصر روز یکشنبه ۵ خرداد ماه ۹۸ طی یک نشست عمومی  جلسه معارفه کاندیداهای عضویت در شورای مدیریت انجمنهای علمی دانشجویی برگزار شد .

درآغاز این نشست طاهره ندیمی کارشناس حوزه دانشجویی و فرهنگی، درباره فعالیت های انجمن علمی و اهمیت ونقش آن در ارتقا کیفی فعالیت های  علمی ،پژوهشی و فرهنگی مرکز توضیحاتی دادند .سپس محمد صادق ، دبیر دوره پیشین انجمن علمی گزارش مختصری از عملکرد این گروه در دوره قبل ارائه نمودند .در ادامه جلسه کاندیداهای عضویت در شورای مدیریت یکی یکی خود را معرفی نمودند و درباره هدف و برنامه های خود سخن گفتند . در پایان از دانشجویان دعوت شد تا رای های خود را در صندوق آرا بریزند .

انتخابات اعضای شورای مدیریت انجمن های علمی دانشجویی تا روز چهارشنبه ۸ خرداد در این مرکز ادامه دارد.

تعداد کاندیداها در این دوره از انتخابات  شورای مدیریت  ۲۳ نفر هستند. گفتنی است تعداد کاندیداها نشان دهنده استقبال بی نظیر و رشد صد درصدی  این انتخابات است .
در پایان رای گیری ۵ نفر از هر گروه که به ترتیب بالاترین رای را کسب نمایند به عضویت شورای مدیریت درخواهند آمد و طی یک دوره یک ساله به فعالیت خواهند پرداخت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*