خانه / اخبار / مسابقه تفسیرآیات قرآن کریم در موسسه آموزش عال جهاد دانشگاهی واحد رشت
مسابقه تفسیرآیات قرآن کریم در موسسه آموزش عال جهاد دانشگاهی واحد رشت

مسابقه تفسیرآیات قرآن کریم در موسسه آموزش عال جهاد دانشگاهی واحد رشت

مسابقه تفسیرآیات قرآن کریم(سوره های حمد، توحید و قدر)به مناسبت ماه مبارک رمضان در موسسه آموزش عال جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار شد و برگزیدگان آن مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر رواج فرهنگ قرآنی در دانشگاه: سه طیف استاد ، دانشجو و کارمندان می‌توانند با فرهنگ قرآنی، دانشگاه را بیمه کنند. برگزاری برنامه های قرآنی می تواند رشد فعالیت‌های قرآنی و سبک زندگی قرآنی را در بین دانشگاهیان فراهم و زمینه تاثیرگذاری آن را بر دانشجویان و جوانان ایجاد ‌کند.

موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت نیز با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان با آیات قرآن و بهره مندی از ثواب تدبر در کلام وحی در حوزه فعالیت‌های قرآنی، مسابقه ای را در بخش تفسیر آیات قرآن کریم(سوره های حمد، توحید و قدر)، در روز شنبه ۱۸ خرداد ماه برگزار نموده است.که منبع این مسابقه کتبی جهت پاسخگویی به سوالات، تفسیر نمونه آیت اله مکارم شیرازی، (سوره های حمد، توحید و قدر) بود.

در پایان این مسابقه قرآنی، دانشجو سینا یوسف نیا با بالاترین امتیاز برنده اعلام شد و جایزه و لوح سپاسی به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*