خانه / اخبار / دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان خبر داد: معرفی ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان
دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان خبر داد: معرفی ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان خبر داد: معرفی ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان، با بیان اینکه هشت تیم راه یافته به مرحله دوم امروز با یکدیگر به مناظره پرداختند، گفت: چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان محمودرضا ایزددوست در حاشیه برگزاری دومین روز برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان در استان گیلان، در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، اظهار کرد: مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان در حال برگزاری است و تا ۲ مردادماه ادامه دارد.

وی با اشاره به حضور ۱۴ تیم از دانشجویان دانشگاه های استان گیلان در این دوره از مسابقات، افزود: در نخستین روز از مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان تیم های «سردار جنگل»، «کارما»، «بیست و یک»، «پیشگامان سخن»، «سخنوران»، «وحدت در کثرت» و «برهان» به مرحله بعد صعود کردند. همچنین تیم «تندر» به عنوان پرامتیازترین تیم بازنده به مرحله دوم راه یافت.

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در گیلان، با بیان اینکه در دومین روز از مسابقات هشت تیم صعود کرده با هم به رقابت پرداختند، تصریح کرد: در نهایت چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

ایزددوست خاطرنشان کرد: گروه «برهان» در موضع موافق با گزاره «درآمدهای کلان برخی از مسئولان کشوری با عدالت محوری در تضاد است»، گروه «بیست و یک» در موضع موافق با گزاره «کمی گرایی اصلی ترین علت تضعیف اخلاق حرفه ای در دانشگاه ها(اساتید و دانشجویان) است»، گروه «پیشگامان سخن» در موضع مخالف با گزاره «پایبندی به قانون بد بهتر از بی قانونی است» و گروه «وحدت در کثرت» در موضع موافق با گزاره «مانع اصلی توسعه پایدار در ایران فقدان برنامه ریزی جامع است» به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی، تیم های «پگاه»، «برهان»، «دستان»، «سردار جنگل»، «گس»، «کارما»، «بیست و یک»، «تندر»، «جهادگران حقوق»، «پیشگامان سخن»، «سخنوران»، «گیل جویان جهاد»، «وحدت در کثرت» و «رخش» ۱۴ تیم شرکت کننده در مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در استان گیلان هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*