خانه / اخبار / امنیت امروز حاصل رشادت های شهداست
امنیت امروز حاصل رشادت های شهداست

امنیت امروز حاصل رشادت های شهداست

رییس سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه امنیت دُر گرانبهایی است که به قیمت رشادت‌ها و نثار خون شهدای والامقام، به دست آمده است، گفت: همه باید قدردان امنیتی باشیم که شهدا برای ما به ارمغان آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان، دکتر فریبرز جمالزاد در مراسم تجدید میثاق کارکنان سازمان جهاد دانشگاهی استان با آرمان‌های شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مبنای کار در جهاددانشگاهی را جهادی عنوان کرد و گفت: در قرآن کریم همواره در کنار واژه شهید از مجاهدت و جهاد یاد شده است و باید این دو واژه را اولویت کارهای خود قرار دهیم.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه واژه شهید ۳۲ بار در قرآن کریم آمده است، تصریح کرد: استمرار این واژه در قرآن کریم اهمیت آن را می رساند.

جمالزاد، «بشیر» و «نذیر» بودن را از اوصاف قرآن کریم دانست و گفت: دلیل اهمیت «بشیر» و «نذیر» در قرآن این است که هم راه و هم راهکار را به بندگان نشان می دهد.

وی با بیان اینکه امنیت دُر گرانبهایی است که به قیمت رشادت‌ها و نثار خون شهدای والامقام، به دست آمده است، گفت: همه باید قدردان امنیتی باشیم که شهدا برای ما به ارمغان آوردند.

جمالزاد، حضور جهادگران در گلزار شهدا را تلنگری برای فعالیت های یکساله کاری دانست و افزود: باید به تاسی از شهدا و الگوگیری از ایثارگری هایشان در راستای بهبود رسالت هایمان در جهاددانشگاهی اقدام کنیم.

به گزارش روابط عمومی؛ جهادگران در پایان با نثارگل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*