خانه / اخبار / تجلیل از خبرنگاران ایسنا و ایکنا توسط رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان
تجلیل از خبرنگاران ایسنا و ایکنا توسط رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان

تجلیل از خبرنگاران ایسنا و ایکنا توسط رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان

فریبرز جمالزاد رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از خبرنگاران ایسنا و ایکنا تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان فریبرز جمالزاد در نشست تجلیل از خبرنگاران ایسنا و ایکنا که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش و زحمات یکساله خبرنگاران، اظهار کرد: رشد و توسعه‌ی همه جانبه جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا نامی قابل اعتماد برای مردم است، تصریح کرد: اعتمادسازی یکی از وظایف و نقش های مهم این رسانه بوده که تاکنون به این رسالت خود جامع عمل پوشانده است.

جمالزاد با اشاره به اینکه همه همکاران باید در راستای ارتقای ایسنا بکوشند گفت: ایسنا بر اساس رسالتی که دارد باید در راستای ایجاد امید در جامعه گام بردارد و علاوه بر آن نیز با شناسایی نیاز مخاطب به انعکاس اخبار بپردازد.

رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان یکی از محورهای مهم در توسعه را آموزش و پژوهش دانست و افزود: سازمان جهاد دانشگاهی گیلان از ظرفیت های بالایی در مباحث توسعه ای استان و کشور برخوردار است.

جمالزاد با بیان اینکه فعالیت های سازمان جهاد دانشگاهی گیلان تخصصی محور می شود گفت: انجام تحقیقات توسعه‌ای و کاربردی از اهداف جهاد دانشگاهی است.

به گزارش روابط عمومی، در پایان، رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان از خبرنگاران ایسنا و ایکنا تجلیل به عمل آوردند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*