خانه / اخبار / سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان معرفی شد
سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان معرفی شد

سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان معرفی شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان “مریم قربانپور” به عنوان سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان، دکتر فریبرز جمالزاد رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان در مراسم تودیع و معارفه سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا گیلان، ضمن تشکر از زحمات سردبیر سابق اظهار کرد: ایسنا همواره رسانه ای امانتدار بوده است.

وی تصریح کرد: ایسنا با هدف گسترش و تعمیق آگاهی و اطلاع‌رسانی، همواره کوشیده بامشی مبتنی بر همه‌جانبه نگری، بی‌طرفی، سرعت، دقت و صداقت به ایفای رسالت خود بپردازد.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان گفت: خبرگزاری ایسنا نامی قابل اعتماد برای مردم است و با توجه به اینکه این موفقیت به سهولت بدست نیامده ما وظیفه داریم تمام تلاشمان را برای حفظ آن بکار بگیریم.

جمالزاد ادامه داد: ایسنای گیلان ضمن حفظ استقلال و هویت خود صداقت در خبر، مستند بودن خبر، کار حرفه ای و پایبند بودن به اصول را مدنظر قرار داده است.

مریم قربانپور سردبیر ایسنا- منطقه گیلان، نیز در ادامه این مراسم با تشکر از فعالیت های سردبیر سابق، گفت: امروز رسانه ها از مهمترین ابزار قدرت هستند.

وی با بیان اینکه سیاست خبرگزاری ایسنا این است که اخبار درست و صادقانه انعکاس یابد، افزود: اخلاق مداری، صداقت و امانت داری از ویژگی های فعالیت ایسنا است و همواره این سه ویژگی سرلوحه فعالیت این خبرگزاری است.

قربانپور خاطرنشان کرد: این خبرگزاری به رسالت اصلی خود عمل می‌کند و توانسته با اطلاع‌رسانی صحیح و بدون جانب‌داری از افراد خاص همواره در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی پیشتاز باشد.

به گزارش ایسنا؛ در حکم انتصاب سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان آمده است: احتراما با توجه به سوابق و تجربیات جنالعالی و موافقت مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا به عنوان سردبیر خبرگزاری ایسنا گیلان منصوب و امید است با اتکال به خداوند متعال و با مساعدت همکاران در انجام امور محوله موفق باشید.

در پایان این مراسم “مریم قربانپور” به‌عنوان سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا گیلان منصوب شد و از زحمات یک‌ساله “اسماعیل یحیی پور” سردبیر سابق این خبرگزاری تقدیر به عمل آمد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*