خانه / اخبار / برگزاری دومین جلسه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان
برگزاری دومین جلسه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان

برگزاری دومین جلسه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان

دومین جلسه شورای مرکزی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان گیلان در سال ۹۸ با حضور رئیس جهاد دانشگاهی گیلان، معاون فرهنگی، مدیر سازمان دانشجویان و اعضای دانشجویی این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی گیلان، در این جلسه علاوه بر تنظیم صورتجلسه طرح پیشنهادی تشکیل کانون کاوه (کانون اخلاق ورزشی هواداران) جهت تصویب گزارشی از روند جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید و راه های عضوگیری سازمان، و برنامه‌های کلان پیش رو در ۶ ماه دوم سال ۹۸ توسط مدیر سازمان ارائه شد.

در ادامه دکتر جمالزاد فلاح رئیس سازمان جهاددانشگاهی گیلان عنوان کرد: اعتقاد قلبی من این است که سازمان دانشجویان قدرت تفکر را پرورش می دهد و ما اگر به این سمت و سو برویم می توانیم بگوئیم موفق شده ایم، از پتانسیل دانشجویان باید بهره برد وی افزود: باید از خوش فکری دانشجویان استفاده کنیم.

رییس سازمان جهاددانشگاهی گیلان در ادامه افزود: ما باید الگوهای کاری سازمان های موفق را بشناسیم، ایده های کلان را پرداخت کنیم تا بدانیم به کدام سمت و سو می رویم.

فرختار معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان در این جلسه عنوان کرد: باید در کنار اهداف مان شرایط محیطی و روانشناسی اجتماعی حاکم را بررسی کنیم، باید در دانشگاه ها ورود کنیم و جای پا در مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها داشته باشیم.

در ادامه این جلسه پونه نیکوی مدیر سازمان دانشجویان شعبه گیلان گفت: عضو گیری و جذب دانشجو و اطلاع رسانی از اهداف بزرگ و اولیه ماست، خوشبختانه در گام نخست و شروع جذب شاهد اتفاق خوبی هستیم. هدف سازمان دانشجوپروری است.

وی افزود:  مهرماه گردهمایی دانشجویان را برگزار می کنیم تا اعضای جدید سازمان را بشناسیم و بتوانیم پایه گذار برنامه های ملی و منطقه ای باشیم.

ایمان رنجکش دبیر پیشنهادی کانون کاوه گفت: گام اول سازمان  باید شناساندن سازمان دانشجویان به دانشجوها باشد، تا جامعه آماری خوبی داشته باشیم. استفاده از پورتال و کانال دانشگاه ها برای انتقال اهداف سازمان یک ضرورت است.

در ادامه امیرحسین ابراهیمی عضو دانشجوی شورای شعبه گیلان بیان کرد: ما احتیاج به اطلاع رسانی داریم و همکاری رسانه ها لازم است و باید برای این مجموعه جذابیت ایجاد کنیم

سجاد قاضی عضو دانشجوی شورای شعبه گیلان عنوان کرد: ما اگر بپذیریم که نماینده ی سازمان هستیم و از این ظرفیت برای استان مان استفاده کنیم. باید دغدغه مند باشیم. ما در سازمان باید اهداف کلان داشته باشیم و در کنار آن فعالیت های خرد. در این برنامه ریزی ها بودجه بسیار مهم است.

محدثه حسن پرور عضو دانشجوی شورای شعبه گیلان افزود: اگر می خواهیم دانشجویان را در کنارمان داشته باشیم باید برای آن ها اهداف مان را توضیح بدهیم. دانشجویان که می آیند اولین چیزی که می بینند نظم گروهی سازمان است.

لازم به ذکر است دانشجویان برای عضویت در سازمان دانشجویان باید به آدرس http://studentcity.ir/ مراجعه کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*